🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

Tekrar Metin Temizleme Aracı

Tekrar metin temizleme aracı, özellikle pdf gibi müdahale edilemeyen ve normal şekilde düzenlenmeyen yazılara müdahale edilmesini sağlayan özel bir yazılımdır. Ayrıca yazılar içinda sürekli tekrarlanan kelime veya cümle gruplarının hızlı ve etkin bir şekilde değiştirilmesini sağlayan bu yazılımlar aynı zamanda yazıların anlamlarını bozmadıkları için oldukça kullanışlıdır. Sitelerine içerik sağlamak isteyen kişilerin buldukları güzel yazıları arama motorları açısından sorun olmayacak şekilde kullanabilmelerine olanak tanıdığı için kullanımı her geçen gün artan bu yazılımlar ile alakalı birçok faklı kaynakta çeşitli bilgiler yer almaktadır. Kullanımlarınında oldukça basit olmasından dolayı insanların büyük ilgi gösterdikleri tekrar metin temizleme aracı, en kaliteli yazıların sitelerde yer almasına ve bu sitelerin kopya içerik kullanmaktan dolayı arama motorları tarafından yakalanmamasına yardımcı olmaktadır.

Her site sahibinin veya içerik oluşturucusunun büyük bir keyif ile kullandıkları bu araç aynı zamanda yazının uzunluğu konusunda en küçük bir sorun yaşatmadığı içinde işlerin oldukça hızlı ilerlemesini sağlamaktadır. Yani 10 kelimelik bir yazı ile 10000 kelimelik bir yazı arasında en küçük bir fark olmadan istenen her türlü düzenlemeyi aynı kalite ve hızda yapabilen tekrar metin temizleme aracı, özgün içerikler oluşturmak için en doğru seçimdir. Bu sebeple tüm site tasarımcıları insanların site içeriklerini daha kısa zaman içinde geliştirmek için bu aracı kullanmalarını önermektedirler.

Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.

Seçenekler

Ayırıcı (alanı ise boş bırakın)