🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.AN Domain Uzantısı

.an domain uzantısı, Hollanda Antilleri için kullanılan yer imi kısaltmasıdır. Hollanda Antilleri, konum olarak Karayip Denizinde bulunmaktadır. İki ada topluluğundan oluşan bu ülke, özerk yapıda olup, Hollanda Kraliyet ailesinin bir topluluğudur. Ülke, küçük bir yapıya sahip olmasına rağmen, turizm, kıyı bankacılığı ve petrol üretimi konusunda oldukça etkilidir.

Özellikle bu iş alanlarında çalışan kişi ve kurumlar, .an alan adı uzantısını kullanarak internet sitelerini oluşturabilirler. Bu sayede, uluslararası işlem görecek web sitelerine, diğer ülke uzantılarından çok daha uygun rakamlara yer imine ilişkin uzantı alabilirler. Ülkede Flemenkçe yoğun şekilde kullanılmakta olduğundan, internet siteleri de bu dilde veya İngilizce olarak hazırlanabilir. Hollanda Antillerinde bulunan şirketler veya bu çevrede bulunan işletmelerin, tüm dünyada etkili olacak şekilde internet sitelerinde, .an domain uzantısını rahatlıkla kullanmaları mümkündür. Bir senelik veya daha fazla süre için domain uzantısı alınabilir. Bu alanda hizmet sunan internet sitelerinden gerekli işlemleri öğrenmek ve site için alan adı uzantısı satın almak mümkündür.

Domain Detayları

Açıklama : "Hollanda Antilleri " için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Hollanda Antilleri " ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .an domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.