.AO Domain Uzantısı

Angola, Afrika Kıtası'nın güney ucunda bulunan, denize sınırı olan ve petrol ile elmas gibi önemli doğal kaynaklara sahip bir ülkedir. Angola, kıtanın büyük ve gelişmiş ülkeleri arasında sayılmaktadır. Ülke genelinde birçok kabile dili konuşulmakla birlikte, resmi dili Portekizcedir. Afrika Kıtası'nın genelinde olduğu gibi, bu ülke de son yıllara önemli gelişmeler göstermiştir. Buna internet ağı kullanımının yaygınlaşması da dahildir. Ülkede birçok kişi ve şirket, kendini daha iyi tanıtmak için online ortamı kullanmaktadır.

Angola için kullanılan domain uzantısı .ao olarak belirlenmiştir. Bu ülkede veya çevre ülkelerde bulunan firmaların da .ao uzantısını kullanmaları mümkündür. Son yıllarda, Türk iş adamları, bu kıtada, özellikle Angola gibi gelişmiş ülkelerde yatırımlar yapmaktadır. Bu nedenle, kıta genelinde birçok Türk yaşamaya başlamıştır. Bu ülkede veya Afrika genelinde yaşayan bir iş adamıysanız, web sitenizde rahatlıkla .ao domain uzantısını kullanabilirsiniz. Tescil işlemleri için internet sitelerinden yardım almanız gerekmektedir. Uygun rakamlara bir yıl ve daha fazla olacak şekilde, belirli süre için tescil yaptırmanız mümkündür.

Domain Detayları

Açıklama : "Angola " için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Angola " ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .ao domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.