🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.AS Domain Uzantısı

Amerikan Samoası, konum olarak Avustralya Kıtasına çok yakın bir konumda bulunmakla birlikte, Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlı bir ülkedir. Resmi dili İngilizce olan ülkede, ABD de bulunan resmi kurumlarının tamamı mevcuttur. Bu anlamda, ülkenin bir eyaleti konumundadır.

Ülke küçük olmakla birlikte, ABD ne bağlı olması önemli avantajları olmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte, Avustralya'ya yakınlığı da stratejik açıdan ülkeye fayda kazandırmaktadır. Bu kapsama internet uygulamaları da dahidir. Avustralya üzerinden hizmet sunan birçok firma ülkenin domain uzantısı olan .as i kullanmaktadır. Bu sayede, diğer domain uzantılarından çok daha uygun rakamlara tescil sağlanmaktadır. Ülkenin resmi dilinin İngilizce olması da önemli bir avantajdır. Bu sayede, web sitelerinde de bu dilin kullanılması mümkündür.

Bu ülkede bulunuyor veya Avustralya, Yeni Zelanda gibi yakın ülkelerde yaşıyorsanız .as domain uzantısından yararlanabilirsiniz. Bu anlamda, özellikle iş alanında web siteleri bulunan kişi veya kurumlar önemli avantajlar elde edebilirler. Domain uzantıları konusunda hizmet sunan internet sitelerinden tescil işlemi yaptırmak mümkündür

Domain Detayları

Açıklama : "Amerikan Samoası " için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Amerikan Samoası " ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .as domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.