🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.AW Domain Uzantısı

.aw domain uzantısı, küçük Antiller Bölgesinde yer alan bir ülkedir. Yüzölçüm olarak son derece küçük olan ülke, Venezuela' ya yakın bir konumdadır. Ülke, Hollanda'ya bağlıdır. Turizm ve petrol üretimi alanında gelişen bir ülkedir.

Ülkenin ülkelere yakın konumu internet uygulamalarının gelişmesini sağlamıştır. Bu anlamda, .aw domain uzantısı, birçok site tarafından kullanılmaktadır. Özellikle, ülkede bulunan veya yakın konumda olan kişi veya kurumlar için bu durum geçerlidir. İnternet sitelerinde, ülkenin resmi dili de olan Felemenkçe ve İngilizce kullanılmaktadır.

Özellikle turizm alanında hizmet sunan internet siteleri bu uzantıyı kullanmayı tercih etmektedir. .aw domain uzantısının önemli bir avatnajı tescil kuralların avantajlı olmasıdır. Ücret açısından hayli uygun olan bu uzantıyı, bir sene ve daha fazla olmak üzere alabilirsiniz. Bu anlamda, hizmet sunan internet sitelerinden yardım almak gerekmektedir. İnternet siteleri, tescil talebiyle birlikte, gerekli işlemlerin yapılması için sizin adınıza işlemleri yürütmektedir. Özellikle, bu ülkeyle veya yakın bölgelerle bağlantılı bir kişi veya kurumsanız .aw domain uzantısını alabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Aruba " için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Aruba " ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .aw domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.