🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.BA Domain Uzantısı

.ba domain uzantısı, Bosna Hersek Cumhuriyeti'nin kısalması olarak kullanılmaktadır. İnternet dünyasında, web sitelerinin kimlik özelliklerini gösteren domain uzantıları bulunmaktadır. Bunların arasında yer alan yer imleri de, önemine binaen, üst sınıf alan adı (top level domain) kategorisinde yer almaktadır. Bu anlamda, her ülkenin kendine ait bir alan adı uzantısı bulunmaktadır.

Bosna Hersek Cumhuriyeti içinde ve yakın bölgede yer alan internet sitelerinde, .ba domain uzantısı kullanılabilir. Ülkenin Avrupa Kıtasında yer alması ve Avrupa Birliği ile ilişki içinde bulunması önemli avantajlar oluşturmaktadır. Giderek gelişme gösteren ülkede, çok sayıda soydaşımız da yaşamaktadır. Bu anlamda, ülkemizin en yakın ilişki içinde bulunduğu devletlerden biri Bosna Hersektir. Ülkede Türkiye'den giden çok sayıda iş adamı da bulunmakla birlikte, halen ticari ilişkisini sürdüren firmaların sayısı da hayli fazladır.

Bosna Hersek içinde veya ülkede yakın bir alanda bulunmaktaysanız, .ba domain uzantısından yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte, bu ülkeyle yakın ilişkiler içinde bulunan firma ve özel kişiler de bu alan adı uzantısını tercih edebilir.

Domain Detayları

Açıklama : "Bosna-Hersek" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Bosna-Hersek" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .ba domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.