🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.BB Domain Uzantısı

.bb domain uzantısı, Barbados için kullanılmaktadır. Barbados, Güney Amerika'nın hemen yakınında bulunan bir ada ülkesidir. Ülkenin ekonomisi son derece gelişmiş olup, dünyanın ez zengin ülkeleri arasında yer almaktadır. Bu anlamda, yaşam standartları ve refah seviyesi bir hayli yüksektir. Ülkenin resmi dili İngilizcedir. Özellikle turizm alanında son derece gelişmiştir.

Barbados gerçekten yaşanılası bir ülkedir. Özellikle turizm sektöründe çalışan firmalar, bu ülkeyle yakın ilişkiler kurabilir. Bu anlamda, ülkeyle bağlantısı olan firmalar web sitelerinde .bb domain uzantısını kullanabilir. Buna göre, ülkede yaşayan kişi veya kurumlar ile bu ülkeye yakın bir coğrafyada yaşayanlar da, .bb alan adı uzantısını tescil ettirebilir. Ülke, Güney Amerika Kıtasına çok yakın olduğundan, komşu ülkeler bu domain uzantısından rahatlıkla yararlanabilir.

.bb domain uzantısı almak için bu konuda hizmet sunan internet sitelerinden yararlanabilirsiniz. Buna göre, domain uzantısı tescili yapan internet sitelerine başvurarak, web siteniz için alan adı uzantısı alabilirsiniz. Özellikle, Barbados gibi küçük ülkelerin domain uzantıları daha az maliyetli olmaktadır.

Domain Detayları

Açıklama : "Barbados" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Barbados" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .bb domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.