🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.BI Domain Uzantısı

Afrika Kıtası, irili ufaklı ülkeleri ile var olan ve geniş iş olanakları sunan bir kıtadır. Kıta ülkelerinin önemli kısmının bağımsızlığını kazanması, iç sorunları çözerek kalkınma sürecine girmesi, ülkemizden çok sayıda iş adamının Afrika ülkelerine ilgi duymasını sağlamıştır. Öte yandan, çeşitli eğitim kurumlarımız da ülkelerde okul açmakta, ülkelere bu şekilde katkı sunmayı amaçlamaktadır. Ülkemiz kuruluşlarının ilgi gösterdiği ülkelerden biri de Burundi dir.

Burundi, bir orta Afrika ülkesidir. Küçük bir ülke olan Burundi, göllerin çevrelediği bir yapıya sahiptir. Ülke, zaman zaman çeşitli etnik karışıklıklarla sarsılmış olsa da, artık gelişmeye başlamıştır. Bu topraklar, Türk işadamları için birçok fırsat sunmaktadır. Ülkede faaliyet gösteren iş kollarından tesisi kurmak veya buna benzer çalışmalar yapmak mümkündür. Bu anlamda faaliyet göstermek için, internet kullanımının da keşfedilmesi çok önemlidir. Burundi domain uzantısı olan .bi tescili alınarak, web siteleri oluşturulabilir. Bununla birlikte, ülkeye yakın bir alanda bulunanlar da .bi uzantısından yararlanabilir. Burundi domain uzantısı, diğer ülke alan adı uzantılarından daha kolay alınabilir.

Domain Detayları

Açıklama : "Burundi" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Burundi" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .bi domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.