🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.BM Domain Uzantısı

Bermuda, tam adıyla, Bermuda Adaları, İngiltere'nin deniz aşırı topraklarından biridir. Ülke, resmi olarak, Britanya deniz aşırı topraklarına bağlıdır. Resmi dili İngilizcedir. Bermuda, konum olarak, Atlas Okyanusunda, Karayipler'in kuzey kesimlerinde yer almaktadır. Birkaç adanın birleşiminden oluşmaktadır. Ülkenin temel geçim kaynakları, turizm ve uluslararası bankacılık, finans sektörleridir.

Bermuda, Amerika Birleşik Devletleri'ne yakın konumda olması, İngiltere'ye bağlı bir ülke olması ve resmi dilinin İngilizce gibi genel geçer bir dil olması gibi faktörler sayesinde, uluslararası bağlantılara açık bir ülkedir. Özellikle, internet uygulamaları son derece gelişmiştir. Bermuda Bölgesinde yaşayanlar veya Amerika Kıtasında, bu ülkeye yakın konumda olanlar, ülkenin internet uygulamalarından yararlanabilirler. Buna göre, ülkenin domain uzantısı .bm olarak tanımlanmaktadır. .bm domain uzantısı alan web siteleri, bu ülke kapsamında değerlendirilmektedir. Bermuda domain uzantısı almak, özellikle ABD gibi ülkelerden çok daha kolaydır. Bu nedenle, özellikle fazla tescil gideri ödememek için .bm alan adı uzantısını tercih edebilirsiniz. Hizmet almak için, alan adı uzantısı tescili yapan internet sitelerinden yardım alabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Bermuda" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Bermuda" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .bm domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.