🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.BR Domain Uzantısı

Brezilya, Güney Amerika Kıtası'nın yüzölçümü en büyük ve en kalabalık ülkesidir. Ülke ayrıca, diğer ülkeler arasında en gelişmiş olandır. Turizm, sanayi, ticaret, tarımsal faaliyetler gibi birçok alanda önemli çalışmaları bulunmaktadır. Ülkenin resmi dili Portekizce olup, aslında birçok ırktan insanı barındırmaktadır. Brezilya, ülkemizde uzak olmasına rağmen, vatandaşlarımızın da ilgisini çekmektedir. Ülke ile ilişki içinde olan birçok firma olduğu gibi, burada yaşayan veya çalışan vatandaşlarımız da bulunmaktadır. Ülkede Türk kökenli eğitim kurumları da faaliyet yürütmektedir.

Brezilya, birçok işkolunda imkan sunduğundan ve geniş bir pazarı olduğundan, firmaların sanayi ve ticari faaliyetlerinde açık bir konumdadır. Yalnız, ülke alanında var olmak için internet uygulamalarından yararlanmak çok önemlidir. Bu anlamda, mutlaka bir internet sitesi oluşturulmalıdır. Brezilya'nın domain uzantısı .br dir. .br alan adı uzantısı almak özel kişiler veya firmalar için avantajlı olacaktır. Öncelikle, bu domain uzantısı sık kullanılan, tanınan bir simgedir. Bununla birlikte, hem ülkede, hem de kıta genelinde kullanım alanı geniş olacaktır.

Domain Detayları

Açıklama : "Brezilya" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Brezilya" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .br domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.