🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.BS Domain Uzantısı

Bahamalar, konum olarak Amerika Birleşik Devletleri'nin güneydoğu kıyılarına yakın bir konumda bulunmaktadır. Ülke, Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlı olup, resmi dili de İngilizcedir. Özellikle turizm yönünden gelişmiş ülke, uluslararası finans hizmetleri ve bankacılık alanında da önemli gelire sahiptir. Ülke içinde hizmet sunan yerli veya yabancı firmaların çoğu da bu şekildedir. Buna bağlı olarak internet siteleri de daha çok turizm ile finans çalışmaları konularında hazırlanmaktadır.

Bahamalar'ın domain uzantısı .bs olarak geçmektedir. Ülke içinde bulunan özel veya tüzel kişiler bu alan adı uzantısını kullanmaktadır. Bahamalar çevresinde bulunanlarında bu domain uzantısından yararlanması mümkündür. Bu anlamda, ABD de bulunan web siteleri de .bs uzantısını tercih edebilir. Bu durumda, tescil maliyetleri de önemli oranda düşecektir. Bununla birlikte, .bs domain uzantısı ile İngilizce siteler hazırlamak mümkündür. Ülkenin resmi dili İngilizce olduğundan, oldukça avantajlıdır. Domain uzantıları tescili konusunda hizmet sunan internet sitelerinden yardım almak mümkündür. Bu siteler, web sitesi sahipleri için gerekli işlemleri yaparak alan adı uzantılarını almaktadır.

Domain Detayları

Açıklama : "Bahamalar" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Bahamalar" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .bs domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.