🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.BV Domain Uzantısı

.bv domain uzantısı, Bouvet Adası'na ait bir domain uzantısıdır. Bouvet Adası, Norveç'e bağlı bir ada olup, dünya üzerinde karadan en uzak ada olma özelliğini taşımaktadır. Konum olarak, Ümit Burnu'na ve Antarktika Bölgesi'ne yakın bir durumu vardır. Adanın üzeri karla kaplı olup, yerleşime müsait ve açık değildir. Üzerinde sadece Norveç'e ait bir meteoroloji istasyonu bulunmaktadır. .bv domain uzantısı, 1997 yılında aktif olarak yaratılmıştır. Şu an kullanımda olmayıp, yine de kökü halen mevcuttur. Bir başka deyişle, .bv alan adı uzantısı pratik şekilde kullanılmamakla birlikte, temeli mevcut olduğundan, aktifleştiğinde kullanılabilir.

.bv domain uzantısı, adaya yakın bölgelerde bulunan kişiler tarafından alınabilir. Domain uzantıları, web sitelerinin kimlik bilgileridir. Bir internet sitesinin konumu, mevkii, özellikleri, çalışma alanı gibi detayların öğrenilmesi, domain uzantıları sayesinde mümkün olmaktadır. Alan adı uzantıları arasında yer alan yer imleri, internet sitelerinin bağlı olduğu ülkeleri göstermektedir. Buna göre, web sitesi adresinde, en sağda bulunan domain uzantısı yer imine işaret etmektedir.

Domain Detayları

Açıklama : "Bouvet Adası" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Bouvet Adası" ında etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .bv domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.