🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.BW Domain Uzantısı

Botswana, Afrika Kıtasında yer alan ülkelerden biridir. Ülke, konum olarak, kıtanın güney kesiminde bulunmaktadır. Resmi dili İngilizcedir. Botswana, kıtanın en büyük oranda gelişme kaydeden ülkesi olduğundan, özellikle son yıllarda büyük dikkat çekmektedir.

Ülkenin internet domain uzantısı .bw olarak tanımlanmaktadır. Botswana sınırları içinde bu alan adı uzantısı kullanılmaktadır. Bu uzantıyı, sadece ülke içinde bulunan özel veya tüzel kişiler değil, kıta çapında bulunanlar da kullanabilir. Özellikle, ülkede iş ilişkileri bulunan firmaların ,bw alan adı uzantısını alması çok uygun olacaktır. Ülkenin resmi dilinin İngilizce olması da bu uzantının tercih edilmesi için önemli bir etkendir.

Afrika, özellikle, Botswana gibi gelişme gösteren ülkeler birçok açıdan Türk sanayicilerinin de ilgisini çekmektedir. Bu anlamda, kıta genelinde işlem yapan Türk firmalarının, internet üzerinde aktif olması için, .bw domain uzantısını almaları yerinde olacaktır. Bu şekilde, hem uygun tescil rakamlarına domain uzantısı almak mümkün olacaktır. Hem de, tüm kıta genelinde tıklanabilen ve ilgi çeken web sitelerine sahip olma avantajını sağlayacaktır.

Domain Detayları

Açıklama : "Botswana" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Botswana" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .bw domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.