🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.CA Domain Uzantısı

Dünyanın en büyük ülkelerinden biri olan Kanada, Kuzey Amerika Kıtasının en kuzey ucunda bulunmaktadır. Oldukça geniş alana yayılmış olan ülke, özellikle sanayi ve teknoloji alanında gelişmiş özelliklere sahiptir. Ülkenin resmi dilleri İngilizce ve Fransızcadır. Kanada, teknolojik uygulamalar açısından gelişmiş olduğundan, internet kullanımı da hayli yaygınlaşmış durumdadır. Ülkenin internet ağı son derece gelişmiştir. Hemen her birey internete her gün giriş yapmaktadır. Günlük ve resmi işlerin önemli kısmı da elektronik ortamda yapılmaktadır.

Kanada'nın alan adı uzantısı .ca olarak simgelenmektedir. Kanada sınırları içinde veya yakın bir konumdaysanız, ülkenin domain uzantısını kullanabilirsiniz. Bu ülkenin domain uzantısından faydalanmak önemli artılar getirecektir. Öncelikle, güçlü internet alt yapısı web sitenizin de sağlam ve verimli olmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte, Kanada gibi büyük bir ülkenin alan adı uzantısını kullanmak, dünya üzerinde birçok kişiye ulaşmak anlamına gelmektedir. Fransızcı ve İngilizce gibi iki yaygın dil kullanıldığından, dil avantajı da yaşamanız söz konusu olacaktır. Bu anlamda, .ca alan adı uzantısının önemli avantajları bulunmaktadır.

Domain Detayları

Açıklama : "Kanada" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Kanada" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .ca domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.