🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.CF Domain Uzantısı

Afrika Kıtası ülkeleri, son yıllarda dikkat çeken şekilde gelişme göstermektedir. Bunların başında gelen ülkelerden biri de, Orta Afrika Cumhuriyeti'dir. Bu ülke, kıtanın orta kısmında bulunmaktadır. Denize kıyısı bulunmayan ülkenin birçok komşusu mevcuttur. Resmi dili Fransızcadır. Ülke, 1996 yılından beri resmi olarak internet kullanımında, .cf domain uzantısını kullanmaktadır. Aktif konumda olan bu domain uzantısı, oldukça talep görmektedir.

Orta Afrika Cumhuriyeti, domain uzantıları konusunda oldukça elverişli özellikler taşımaktadır. Ülkenin resmi dilinin Fransızca olması önemli bir artıdır. Bu dil dünyanın birçok yerinde kullanılmaktadır. Bu şekilde, çok fazla insana ulaşmanız mümkündür. Bununla birlikte, .cf domain uzantısı sayesinde, ülke içinde ve etrafında birçok ülkeye ulaşabilirsiniz. Sadece ülke içinde değil, komşu ülkeler başta olmak üzere, birçok Afrika ülkesi üzerinden bu alan adı uzantısını kullanmak olasıdır. Ülkemizden Afrika Ülkelerinde yoğun talep bulunmaktadır. Birçok iş adamı ve firma, iş bağlantıları yapmak üzere bu ülkelerle iletişime geçmektedir. Ülkelerde faaliyet gösteren firmalarımız da web sitelerini oluştururken .cf alan adı uzantısından yararlanabilir.

Domain Detayları

Açıklama : "Orta Afrika Cumhuriyeti" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Orta Afrika Cumhuriyeti" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .cf domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.