🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.CM Domain Uzantısı

.cm domain uzantısı, Kamerun' a ait bir sistemdir. Kamerun, 1960 yılından bu yana cumhuriyet şeklinde yönetilen ve bağımsız olan bir ülkedir. Ülkenin resmi dilleri, İngilizce ve Fransızca dır. Kamerun, Orta Afrika ülkelerinden biridir. Özellikle son yıllarda istikrarlı bir büyüme hamlesi içine girmiştir. Ülkemiz başta olmak üzere, birçok ülke, özellikle Kamerun ile yakından ilgilenmektedir. Birçok iş adamı ve firma bu ülkeyle ticari ilişkiler içindedir.

Ülkede internet kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Bu anlamda, birçok işlem elektronik ortamda yapılmaya başlamıştır. Ülkenin alan adı uzantısı olan .cm, birçok kişi ve kurum tarafından tercih edilmektedir. Ülke içinde veya ülkeye yakın yerlerde bulunuyorsanız, bu domain uzantısından yararlanabilirsiniz. Ülkenin resmi dillerinin Fransızca ve İngilizce olması çok önemlidir. Bu web sitesi kullanıcılarına büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu iki geçerli dil içeren web sitelerini kurabilirsiniz. Tescil rakamları düşük olduğundan daha az maliyetle internet sitesi domain uzantılarını alabilirsiniz. Üstelik, web sitenizi tüm kıta çapında kullanabilirsiniz. Özellikle, ülkede ve kıtada kendilerini tanıtmak isteyen kurumlar bu durumdan yararlanmalıdır.

Domain Detayları

Açıklama : "Kamerun" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Kamerun" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .cm domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.