🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.DE Domain Uzantısı

Almanya, Orta Avrupa'da bulunan, büyük, gelişmiş ve güçlü bir ülkedir. Konum olarak, Avrupa'nın merkezinde bulunuyor denebilir. Komşuları, Danimarka, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, İsviçre, Fransa, Lüksemburg, Belçika, Hollanda gibi gelişmiş ve dış ülkelerle ilişkilere açık ülkelerdir. Almanya, nüfus itibariyle, Avrupa'nın en kalabalık ülkelerinden biri olup, aynı zamanda en fazla göçmen barındıran ülkelerden biridir. Buna bağlı olarak, ülkede birçok Türk vatandaşı yaşamaktadır. Resmi dili Almanca olan ülke, Avrupa Birliği üyesidir.

Almanya, sanayi, ekonomi, ticari ve teknolojik yönden dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasındadır. Bu anlamda, ülkenin internet kullanımı da son derece profesyoneldir. Almanya'nın ülke alan adı uzantısı .de olarak geçmektedir. Ülke içinde, bu alan kodu uzantısı internet sitelerinde kullanılmaktadır. Ülkeye yakın konumda bulunan kişi veya kurumlar da, web sitelerinin daha etkin olması amacıyla bu domain uzantısını kullanabilirler. Buna Türk firmaları da dahildir. Ülke içinde birçok Türk firması ticaret hayatına devam etmektedir. Avrupa çapında etkin şekilde ticari hayatlarına devam etmek için, .de domain uzantısından yararlanmaları yerinde olacaktır.

Domain Detayları

Açıklama : "Almanya" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Almanya" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .de domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.