🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.ER Domain Uzantısı

.er domain uzantısı, Kuzey doğu Afrika ülkelerinden biri olan Eritre'ye aittir. Bu domain uzantısı 1996 yılından bu yanan kullanılmakta olup, Eri Tel adlı komünikasyon kurumu tarafından yürütülmektedir. .er domain uzantısını almak için herhangi bir kısıtlama veya özel hüküm bulunmamaktadır. İnternet sitesi olan özel veya tüzel kişiler bu imkandan faydalanabilir. Çok bilinmeyen bu alan adı uzantısı aslında, önemli avantajlar sunmaktadır.

Eritre'nin resmi dilleri, Arapça ve İngilizce dir. Ülke konum olarak da Suudi Arabistan e Yemen e çok yakın konumdadır. Bu anlamda, .eg domain uzantısını alan bir internet sitesi, İngilizce üzerinden yayın yapabilir. İngilizce dünya üzerinde en yaygın dildir. Bu sayede, birçok kişiye ulaşma imkanı olacaktır. Öte yandan, Arapça siteler de, Suudi Arabistan gibi ülkeler için yayın yapan internet siteleri için kullanılabilir. Bu şekilde, oldukça genel geçer nitelikler taşıyan web sitelerini elde etmek mümkündür. Bu ülkede ya da yakın konumda bulunan kişiler ve kurumlar, .er domain uzantısından yararlanabilirler.

Domain Detayları

Açıklama : "Eritre" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Eritre" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .er domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.