🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.ET Domain Uzantısı

Bir Afrika ülkesi olan Etiyopya, kıtanın en tanınan ülkelerinden biridir. Ülke, özellikle son on yıldır önemli bir gelişme sürecine girmiştir. Özellikle, ekonomi, iletişim ve sanayi alanında etkili çalışmalar yürütülmektedir. Birkaç senedir, Türk iş adamları Afrika ülkelerine ilgi duymaya başlamıştır. Aslında, bu durum sadece ülkemiz için geçerli değildir. Çin ve ABD gibi ülkeler de ciddi şekilde Afrika pazarıyla ilgilenmeye başlamıştır. Bu yüzden, firmalarımızın ülkelerde daha aktif olması pazar payımızın artması için gereklidir.

Bu nedenle, yaygınlaşan internet uygulamalarından yararlanmak en doğru seçim olacaktır. Etiyopya domain uzantısı alınarak, başta bu ülkede ve diğer kıta devletlerinde etkili internet siteleri kurmak mümkündür. Ülkenin alan adı uzantısı, .et dir. 1991 yılından bu yana kullanılmaktadır. Ülke üzerinden, uygun koşullardan yararlanarak .et domain uzantısı tescili almak mümkündür. Bu şekilde, başta komşu ülkeler, Sudan, Eritre, Somali, Kenya olmak üzere birçok Afrika ülkesine sanal yoldan ulaşılabilir. Bu nedenle, özellikle bu ülkelerde yoğun çalışmaları olanlar için .et domain uzantısı almak yerinde olacaktır.

Domain Detayları

Açıklama : "Etiyopya" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Etiyopya" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .et domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.