🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.GP Domain Uzantısı

Uluslararası ve yerli olan şirketler için kullanılan .gp Fransa ülkesine ait bir web sitesi uzantısıdır. Fransa’da yaşayan kişiler bir web sitesi kurmak istediklerinde ya da blog yazmak için bu uzantıyı kullanmalıdırlar. Ayrıca Fransa dünya üzerinde genel olarak kullanılan beşinci diller arasındadır. Tüzel olan kişiler ise; kayıt için izin almaları gerekiyor.

Bunun için .gp uzantısı üzerinden satın almaları şarttır. Fransa’da yaşayan insanlar şirketlerinde işlerinin çok daha kolay ilerlemesi için kendi ülkelerine ait olan bu uzantıyı kullanmalıdırlar. Bu şekilde daha hızlı ve kaliteli olarak işler yürütülecektir. Profesyonel bir web sitesi ya da kişiye ait blog sayfaları oluşturmak için muhakkak kendi ülkenizin uzantısından faydalanmalıdırlar. Sayfanıza, şirketinize çok daha iyi bir görünüm sağlamak için son derece önemlidir. Ülke kodunun kullanılması daha büyük avantaj sağlıyor. Fransa şirketlerinde kendi uzantıları .gp kullanıldığı takdirde kazançları biraz daha fazla olacaktır. Hem kaliteli, hem de kazanç açısından kesinlikle ülke domain uzantısını kullanmakta yarar vardır. Ayrıca kendi ülkesine ait uzantıyı kullanmak her zaman hızı daha da artıracaktır

Domain Detayları

Açıklama : "Guadeloupe" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Guadeloupe" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .gp domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.