🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.GQ Domain Uzantısı

Uluslararası ve yerli bulunan şirketler için tercih edilen .gq İspanya ülkesine ait bir web sitesi uzantısıdır. İspanya’da yaşayan insanlar kendilerine bir web sitesi kurmak istediklerinde ya da blog yazmak için kesinlikle bu web uzantısını tercih etmelidirler. Ayrıca Fransa dünya üzerinde genel olarak kullanılan dördüncü web dilleri arasında yer alıyor. Tüzel kişiler bu uzantı için izin almaları gerekiyor.

Bunun için .gq uzantısı üzerinden şirketleri için satın almaları şarttır. İspanya’da bulunan insanlar şirketlerinde işlerinin daha rahat ve kolay ilerlemesi için kendi ülkelerine ait olan bu uzantıyı kesinlikle tercih etmelidirler. Profesyonel bir site ya da kendinize ait blog sayfaları oluşturmak için muhakkak ülkenize ait uzantıları kullanmalısınız. Kendi kişisel sayfanız ya da şirketinizin web sitesinde çok daha iyi bir görünüm kazandırmak için önemlidir. Ülke kodunun kullanılması daima avantaj sağlıyor. İspanya şirketlerinde kendi uzantıları .gq kullanıldığı takdirde kazançları daha da yükselecektir. Kalite ve kazanç açısından kesinlikle ülke domain uzantısını kullanmakta fayda vardır. Ayrıca kendi ülkesine ait uzantıyı kullanmak hızı iki katına çıkartıyor.

Domain Detayları

Açıklama : "Equator Ginesi" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Equator Ginesi" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .gq domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.