.GR Domain Uzantısı

Yerli ve uluslararası olan tüm şirketler için tercih edilen .gr Yunan ülkesine özel web sitesi uzantısıdır. Yunanistan’da bulunan kişiler kendilerine bir web sitesi kurduklarında ya da blog yazmak için muhakkak .gr web uzantısını kullanmalıdırlar. Yunanistan’da yabancı dil olarak Yunanca kullanılıyor. Ancak web sitelerinde 6 tane dil yer alıyor. İngilizce, Çince, Almanca, İspanyolca, Fransızca ve Rusça olarak diller sitelerde kullanılmaktadır.

Tüzel kişiler kendi şirketleri için .gr uzantısını satın alması gerekiyor. Yunanistan’da yaşayan kişiler şirketlerinde işlerinin daha hızlı ilerlemesi için kendi ülkelerine ait olan bu uzantıyı muhakkak kullanılması gerekiyor. Kendi kişisel blog sayfaları oluşturmak için muhakkak ülkenize ait uzantıları tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Bunun amacı kendi kişisel sayfanızı ya da şirketinizin görünümünü çok daha iyi göstermek için önemlidir. Her ülke kendi kodunu kullanması elbette büyük bir avantajdır. Yunanistan şirketlerinde kendi ülkelerine ait olan .gr kullanıldığı takdirde kazançları daha da artacaktır. Kalite açısından, kazancınızın yükselmesi ve hızınızın iki katına çıkması için .gr uzantısını tercih etmelisiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Yunanistan" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Yunanistan" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .gr domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.