🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.GS Domain Uzantısı

Yerli ve uluslararası olan her şirket için tercih edilen .gs Güney Gürcistan ve Güney Sandviç adaları için özel olarak tasarlanan web sitesi uzantısıdır. Buralarda yaşayan insanlar kendilerine bir web sitesi yaptıklarında ya da blog açtıklarında muhakkak .gs web uzantısını kullanmalıdırlar. Dil olarak İngilizce başta olmak üzere web sitelerinde 6 tane kullanılabilecek dil yer alıyor. İngilizce, Çince, Almanca, İspanyolca, Fransızca ve Rusça şeklinde sitelerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Tüzel kişiler kurdukları şirketler için .gs uzantısını satın alması şarttır. Burada yaşayan kişiler şirketlerinde işlerinin biraz daha hızlı ilerlemesi için kendi ülkelerine ait olan bu uzantıyı muhakkak kullanması yararlarınadır. Kişisel olarak blog oluşturmak için muhakkak ülkenize ait uzantıları tercih etmek önemlidir.

Bunun en büyük sebebi kendi kişisel sayfanızı ya da şirketinizin görünümünü çok daha iyi göstermek açısından önem taşıyor. Ülkeler web sitesi kurarken kendi kodlarını tercih etmesi büyük bir avantajdır. Güney Gürcistan şirketlerinde kendi ülkelerine ait olan .gs tercih edildiğinde avantaj daha fazladır. Hızın artası ve kalitenin yükselmesi için muhakkak .gs uzantısı kullanılmalıdır.

Domain Detayları

Açıklama : "Gürcistan" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Gürcistan" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 10 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .gs domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.