🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.GT Domain Uzantısı

Yerli ve uluslararası olan her şirket için tercih edilen .gt Kuzey Amerika için özel olarak tasarlanan web sitesi uzantısı şeklindedir. Kuzey Amerika’da yaşayan insanlar kendilerine bir web sitesi kurdukları zaman ya da blog açtıklarında muhakkak .gt web uzantısını tercih etmeleri gerekiyor. Kuzey Amerika’da web sitesinde İspanyolca dili kullanılıyor. Guatemala için kullanılan bu uzantı oldukça yaygındır. Kuzey Amerika bölgesinde dördüncü en kalabalık ülkeler arasındadır.

Tüzel kişiler kendilerine ait şirketler için .gt uzantısını satın almalıdır. Guatemala’da yaşayan kişiler şirketlerinde işlerinin biraz daha hızlı şekilde ilerlemesi için kendi ülkelerine ait olan bu uzantıyı tercih etmesi gerekiyor. Kendinize ait olarak kişisel blog sayfaları oluşturmak için muhakkak ülkenizde olan uzantıları kullanmalısınız. Şirketinizin sayfasını ya da açtığınız blog görüntüsünün daha mükemmel olması için önemli bir detaydır. Her ülkenin bu şekilde web uzantısı olması sitenin akışı için önemlidir. Guatemala şirketlerinde kendi ülkelerine ait olan .gt tercih edildiği takdirde kazançları daha da fazlalaşacaktır. Kalite açısından, kazancınızın yükselmesi ve hızınızın iki katına çıkması için .gt uzantısını kullanmalısınız.

Domain Detayları

Açıklama : "Guatemala" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Guatemala" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .gt domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.