🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.GU Domain Uzantısı

.gu Guam için kullanılan bir web uzantısıdır. Okyanusya tarafında yer alan bu bölge on birinci kalabalık ülkelerin başında yer alıyor. Yerel ya da uluslararası şirketler kendi web siteleri için muhakkak ülkelerine ait olan web uzantılarını kullanmaları gerekiyor. Guam ülkesi için .gu uzantısı 1994 senesinde yapılmıştır. Bu ülkede yaşayan insanalar kendilerine ait bir blog yazmak ya da profesyonel bir web sitesi kurmak için kullanılıyor. Web sitesi için kullanılan en yaygın dil elbette İngilizcedir.

Tüzel kişiler kurdukları şirketler adına .gu uzantısını temin etmeleri gerekiyor. Guam ülkesinde yaşayan insanlar şirketlerinde işlerinin çok daha hızla ilerlemesi için kendi ülkelerine ait olan bu uzantıyı tercih ediyorlar. Şirketinize bir web sitesi kurmak istediğiniz zaman .gu uzantısını kullanmalıdırlar.

Ülkeler web sitesi kurarken kendi kodlarını tercih etmesi görünüm açısından daha büyük bir kalite yakalamak ve kaliteyi artırmak için önemlidir. Guam şirketlerinde kendi ülkeleri için bulunan .gu tercih edildiğinde avantajı daima yüksektir. Çok daha hızlı siteyi açabilmek ve anında işlerinizi yapabilmek için kesinlikle ülkelerin kendi uzantısı gerekiyor.

Domain Detayları

Açıklama : "Guam" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Guam" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .gu domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.