🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.GW Domain Uzantısı

Şirketler için yeri ya da uluslararası olan .gw Gine-Bissau için özel olarak tasarlanan web sitesi uzantılarındandır. Gine’de yaşayan insanlar şirketlerine web sitesi yaptıklarında ya da kişisel blog açtıklarında muhakkak .gw olan uzantıyı tercih etmelidirler. Gine resmi olarak Portekizce dilini kullanmaktadır. Ancak web siteleri için 6 dilden oluşan, İngilizce, Çince, Almanca, İspanyolca, Fransızca ve Rusça şeklinde sitelerde yer alıyor.

Tüzel kişiler şirketleri adına .gw uzantısını satın alarak daha da görünümü net hale getirebilirler. Gine’de yaşayan kişiler şirketlerinde işlerinin iki kat hızında ilerlemesi için kendi ülkelerine ait olan bu uzantıyı muhakkak kullanması gerekiyor. Profesyonel bir şekilde web sayfası kurmak, kendinize ait blog açmak istediğinizde .gw uzantısı tercih edilmelidir. Bunun olmasının sebebi kendi kişisel sayfanızı ya da şirketinizin görünümünü çok daha iyi göstermek için önemlidir. Her ülke kendi uzantısını kullandığı zaman daha büyük avantajlar yaşayacaktır. Gine şirketlerinde kendi ülkelerine ait olan .gw kullanıldığı zaman avantaj daha fazladır. Hızınızı artırmak ve görünümü çok daha kaliteli hale getirmek için kesinlikle ülkenizin web uzantısını ilk sıraya koymalısınız.

Domain Detayları

Açıklama : "Guinea-Bissau" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Guinea-Bissau" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .gw domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.