🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.GY Domain Uzantısı

.gy Guyana ülkesi için kullanılan bir web uzantısıdır. Güney Amerika bölgesi tarafında yer alan bu ülke on birinci kalabalık yerler arasında bulunmaktadır. Yerel ve uluslararası şirketler için kendi web siteleri adına muhakkak ülkelerine ait olan web uzantılarını tercih etmeleri gerekiyor. Guyana ülkesi için .gy uzantısı 1994 senesinde tanıtılmıştır. Guyana ülkesinde şirketler ya da kişisel blog sayfaları için kullanılan uzantı .gy olursa daha kaliteli bir görünüm ve hız sağlanacaktır.

Kişiler kendi kurdukları şirketler adına .gy uzantısını alması gerekiyor. Guyana ülkesinde yaşayan insanlar şirketlerinde işlerinin iki katına çıkması ve sitelerinin görünümünü daha kuvvetli yapabilmek için muhakkak kendi uzantılarını tercih ediyorlar. Guyana şirketlerine bir web sitesi kurulduğu zaman .gy uzantısı kullanılmalıdır.

Her ülke profesyonel bir web sitesi ya da kendi sitelerinin görünümünü kaliteli olarak gerçekleştirmek için muhakkak uzantılarını tercih etmelidirler. Avantaj daha fazla olacak ve anında site açılacaktır. Her şirket kendi sitesini daha hızlı açabilmek ve anında işlerini yapabilmek için kesinlikle ülkelerin kendi uzantısı önemlidir.

Domain Detayları

Açıklama : "Guyana" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Guyana" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .gy domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.