🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.HM Domain Uzantısı

.hm Heard ve McDonald adaları için tasarlanan, kullanılan bir web uzantısıdır. Antarktika bölgesi tarafında en kalabalık yerler arasında olması ile oldukça meşhurdur. Yerel ve uluslararası şirketler için kendi web siteleri kurmak istediklerinde muhakkak ülkelerine ait olan web uzantılarını tercih etmeleri daha doğrusudur. Heard ve McDonald adaları için .hm uzantısı 1997 senesinde aktif hale gelmiştir. Genellikle web sitesi kurarken kullanılan bu uzantılar her ülke için ayrıdır.

Tüzel kişiler kurdukları şirketler için .hm uzantısını kullanmaları oldukça önemlidir. Adalarda yaşayan insanlar şirketlerinde işlerinin çok daha hızla ilerlemesi için kendi ülkelerine özel tasarlanan .hm uzantısını tercih etmektedirler. Şirketinize bir web sitesi kurmak istediğiniz zaman kesinlikle .hm olan uzantıyı ilk olarak kullanmanız gerekiyor.

Ülkelerin kendi kodları tercih etmesindeki en büyük amaç daha iyi bir görünüm ve hızlı açılmasıdır. Adalar şirketlerinde kendi ülkeleri için bulunan .hm tercih edildiğinde avantajı biraz daha fazladır. Çok daha hızlı siteyi açabilmek ve anında işlerinizi yapabilmek adına muhakkak ülkelerin kendi uzantısı kullanılmalıdır.

Domain Detayları

Açıklama : "Heard Adası ve McDonald Adaları" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Heard Adası ve McDonald Adaları" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .hm domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.