🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.HN Domain Uzantısı

.hn Honduras ülkesi için kullanılan bir web uzantısı tasarlanmıştır. Kuzey Amerika’da yer alan ve dokuzuncu büyük ülkeler içindedir. Uluslararası ya da yerel şirketler adına kullanılan web uzantıları her ülkenin kendisine özel olarak tasarlanmaktadır. Honduras ülkesi için .hn uzantısı 1993 senesinden bu yana kullanılmaktadır. Honduras ülkesinde her insan kendine ait bir blog kurmak ya da profesyonel olarak web sitesi tasarımı açtıklarında .hn uzantısını tercih etmelidirler. İspanyolca web sitesinde kullanılan dördüncü diller arasındadır.

Şirketlerin kendileri adına kurdukları web sitelerinde .hn uzantısını anında satın almaları oldukça önemlidir. Web sayfalarının daha seri bir şekilde açılması, kaliteli olması ve en önemlisi görüntüsünü son derece muazzam bir ifade vermesi için her ülke kendi uzantısını tercih etmelidir.

Profesyonel olarak ya da bir amatörce kurulan web sitelerinin daha kaliteli bir görünüm oluşturması için .hn uzantısı Honduras’ta kullanılıyor. Honduras şirketlerinde kendi ülkeleri için bulunan .hn tercih edildiği zaman her açıdan avantajı fazladır. Kurulan web sitelerinin biraz daha kolay açılması için kesinlikle önemlidir.

Domain Detayları

Açıklama : "Honduras" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Honduras" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .hn domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.