🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.HR Domain Uzantısı

Uluslararası ve yerli tüm şirketler için kullanılan .hr Hırvatistan ülkesine ait bir web sitesi kodudur. Hırvatistan ülkesinde yaşayan kişiler bir web sitesi kurmak istediklerinde ya da blog açtıklarında bu uzantıyı kullanmalıdırlar. Avrupa’nın yirmi dokuzuncu kalabalık ülkeleri arasındadır. Tüzel olan bütün kişiler ise; kayıt için muhakkak izin almaları şarttır.

Bu yüzden .hr uzantısı üzerinden satın almaları gerekiyor. Hırvatistan ülkesinde yaşayan insanlar şirketlerinde sitelerin daha hızlı açılması için .hr uzantısı kullanılmalıdır. Bu şekilde daha hızlı ve kaliteli bir şekilde anında web sayfaları açılmaktadır. Profesyonel olan web sitesi ya da kişiye ait her türlü blog sayfaları oluşturmak için muhakkak ülkeler kendi web kodlarını tercih etmelidir.

Şirketinizin web sayfasına ya da bloğunuz için muhakkak kendi ülkenizin uzantısını kullanmalısınız. Daima bu şekilde daha büyük bir avantaj sağlanacaktır. Hırvatistan şirketlerinde kendi uzantıları .hr kullanıldığı takdirde kazançları çok daha fazladır. Hem kaliteli, hem de kazanç açısından kesinlikle ülkeler kendi domainlerini tercih etmelidir. Ayrıca kendi ülkesine ait uzantıyı kullanmak sitenin açılma hızını da artıracaktır.

Domain Detayları

Açıklama : "Hırvatistan" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Hırvatistan" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .hr domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.