🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.HT Domain Uzantısı

Yerli ve uluslararası her türlü şirket için tercih edilen .ht Haiti ülkesine özel web sitesi uzantısı olarak yer alıyor. Haiti’de yaşayan insanlar kendilerine bir web sitesi kurduklarında ya da blog yazmak için muhakkak .ht web uzantısını kullanmaları gerekiyor. Haiti Kuzey Amerika’nın kalabalık altıncı ülkesi arasındadır. Kullanılan dil Fransızcadır. 1997 senesinde Haiti için tanıtılan bir web uzantısı olarak bulunuyor.

Tüzel kişiler kendi şirketlerine muhakkak .ht uzantısını satın almaları gerekmektedir. Haiti’de yaşayan kişiler şirketlerinde işlerinin daha hızlı ilerlemesi için kendi ülkelerine ait olan bu uzantıyı kullanmaları şarttır. Kendi kişisel blog sayfaları kurmak için muhakkak ülkenize ait uzantıları tercih etmek daima daha hızlı olmasını sağlıyor.

Ülkeler için ayrı tasarlanan bu kodlar web sitelerin görünümünü çok daha kaliteli olarak göstermesi için gereklidir. Her ülkenin kendi uzantısını kullanmak daima avantaj sağlamaktadır. Haiti şirketlerinde kendi ülkelerine ait olan .ht kullanıldığı takdirde kazançları çok daha fazladır. Web sayfaları açılırken iki kat hızlı olması için muhakkak bu uzantılar kullanılmalıdır.

Domain Detayları

Açıklama : "Haiti" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Haiti" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .ht domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.