🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.HU Domain Uzantısı

Uluslararası ve ayrıca yerli olan her şirket için kullanılan .hu Macaristan ülkesi için özel olarak tasarlanan web sitesi uzantısıdır. Macaristan ülkesinde yaşayan insanlar kendilerine özel olarak web sitesi kurdukları ya da blog açtıklarında .hu uzantısını kullanmalıdırlar. Avrupa ülkelerinden on sekizinci kalabalık ülkeleri arasındadır. 1990 yılında tanıtılan uzantı giderek daha da kaliteli bir hale geliyor. Şirketler için daha hızlı ve kaliteli bir görüntü sağlamaktadır.

Tüzel kişiler kurdukları şirketler için .hu uzantısını satın almaları gerekmektedir. Macaristan’da yaşayan kişiler şirketlerinde web sayfalarının biraz daha hızlı ilerlemesi için kendi ülkelerine ait olan bu uzantıyı muhakkak tercih etmeleri şarttır. Şirket için olmasa bile kendi kişisel blog oluşturmak için muhakkak her ülke uzantısını kullanmalıdır.

Görünümün daha kaliteli ve seri bir şekilde açılması adına önemlidir. Ülkeler web sitesi tasarlarken daima kendi kodlarını tercih etmesi büyük bir avantajdır. Macaristan şirketlerinde kendi ülkelerine ait olan .hu tercih edildiğinde sitelerin görünümü kaliteli hale gelmektedir. Kaliteli bir şekilde açılması ve sitelerin görünümündeki şeffaflık sayesinde bu uzantılar tercih edilmelidir.

Domain Detayları

Açıklama : "Macaristan" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Macaristan" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 3 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 10 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Evet Aktivasyon süresi :
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Evet Aktivasyon süresi : Sadece 1 yıl uzatma yapılabilir
Fiyatlandırma : Yeni .hu domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer edilebilir .
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.