🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.IL Domain Uzantısı

Yerli ve uluslararası bütün şirketler için kullanılan .il İsrail için özel olarak tasarlanan web sitesi uzantısı kodudur. İsrail’de yaşayan insanlar kendilerine ait web sitesi kurdukları zaman ya da şirketler için .il web uzantısını kodlamaları gerekiyor. İsrail’de web sitesinde İbranice dili yer almaktadır. İsrail ülkesi için kullanılan bu uzantı oldukça yaygındır. 1985 senesinden itibaren kurulan domain oldukça popülerdir.

Tüzel kişiler kurdukları her şirket web sitesi için .il uzantısını satın almalıdır. İsrail’de yaşayan kişiler şirketlerinde işlerinin çok daha hızlı şekilde ilerlemesi için kendi ülkelerine ait olan bu uzantıyı muhakkak tercih etmelidir. İster kişisel bir blog sayfası, ister özel bir web sitesi için .il uzantısı kullanılmalıdır.

Ülkelerin kendi uzantısının bu kadar önemli olmasının amacı; görüntü ve hız açısından kaliteli olarak yer alıyor. Sitelerin akışının daha seri olması adına kesinlikle bu kodlar tercih edilmelidir. İsrail şirketlerinde kendi ülkelerine ait olan .il tercih edildiği takdirde kazançları daima yüksektir. Kaliteli bir web sitesine sahip olmak için kullanılması gerekiyor.

Domain Detayları

Açıklama : "İsrail" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "İsrail" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .il domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.