🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.JE Domain Uzantısı

Avrupa’nın 43. En kalabalık ülkesi olarak bilinen Jersey’de internette alan adı uzantısı olarak yararlanılan .je uzantısı en çok tercih edilen popüler uzantılar arasında yer almaktadır. Online portal oluştururken yararlanabileceğiniz bu uzantıyı kişisel web sitesi, blog ya da profesyonel web sayfası oluşturma işlemlerinizi gerçekleştirmek istediğiniz zamanlarda kullanabilirsiniz. Je uzantısında üst düzey alan kayıtları 1996 yılından itibaren yapılmaktadır. Şirketiniz için hedef kitleye ulaşabilmek için kaliteli ve çok ziyaret edilen bir site mi istiyorsunuz? O halde İngilizce’nin sık kullanıldığı Jersey’de A. Je. Uzantılı bir web sitesi sahibi olmak yapacağınız en akıllıca tercih olacaktır. Bu web site ile istediğiniz ekonomik geliri elde ederken aynı zamanda com ya da net gibi diğer alan adları ile ülke kodu üzerinde daha etkili tercihler yapmak amacı ile yararlanabilirsiniz. Kullanım alanlarında rakam olarak 0 ve 9; tire ile A’dan Z’ye kadar İngilizce harflerden yararlanılabilmektedir. 1 ya da 2 yıl süre içinde alan adınızı kendi adınıza tescil edebilme imkanınız bulunmaktadır.

Domain Detayları

Açıklama : "Jersey" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Jersey" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabili
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .je domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.