🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.JM Domain Uzantısı

Uluslararası alan uzantıları arasında yer alan .jm Jamaika’da bulunan web siteleri için kullanılan bir uzantı olarak bilinmektedir. Jamaika’da yerli ve uluslararası şirketler adlarını duyurmak ve kendilerini kanıtlamak amacı ile bu uzantıdan yararlanmayı tercih etmektedirler. Popüleritesi oldukça yüksek olan .jm uzantısı 1991 yılından beri kullanılan bir uzantıdır. Ülke kodu kullanılarak belirlenen bu uzantı size ekstra avantaj sağlayıcı yönde bulunurken kazancınızın artışına da pozitif olarak etki edebilmektedir. Jamaika’da yaşıyorsanız ve adınızı duyurmak için bir web sitesine ihtiyacınız varsa fazla düşünmeden .jm uzantılı bir domain alarak işe koyulabilirsiniz. 1- 10 yıllık kullanımlarınız ardından bu uzantılı web sitenizi adına tescil ettirme imkanına kavuşabileceğinizi de bilerek ona göre domain alımına karar verebilirsiniz. Domain kullanımlarında isim içinde tire kullanımlarına izin verilir; fakat üst üste iki kere tire kullanımında asla bulunamazsınız. Domain ayrıca stresli ünlüler, özel karakter ya da boşluk içermez. Bir harf ve bir sayı ile başlayabileceğiniz domain kullanımlarınızı kurallara uyduğunu taktirde kayıt ettirebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Jamaika" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Jamaika" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .jm domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.