🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.JO Domain Uzantısı

Asya’nın en kalabalık ülkeleri arasında yer alan Ürdün’de uluslararası alan uzantılarından olan .jo tercih edilen en popüler alan uzantısı olarak bilinmektedir. 1997 yılından beri kullanılan .jo her geçen yıl aktifliğini ve popüleritesini kanıtlamakta ve daha çok kişi tarafından tercih edilen bir uzantı olarak bilinmektedir. Web sitesi alarak blog yazabileceğiniz ya da işyerinizin çekiciliğini arttırabileceğiniz .jo uzantılı siteler sayesinde müşteri kitlenizdeki artışa siz de şaşıracaksınız. Özellikle kendinizi kanıtlama adına Ürdün alan kodu uzantılı olan bu uzantıda bir domain seçiminde bulunarak kendinizi birçok şirket içinde daha kolay ifade edebilirsiniz. Bu domain kullanımını gerçekleştirirken başlangıç ya da bitişte asla tire işaretinden yararlanamazsınız. Web ismi belirlemesinde alfabe, sayılar ve tireden oluşan kombinasyonlar oluşturabilirsiniz; isim içinde üst üste iki kere tire kullanımında bulunmamanız gerekliliğine dikkat etmeniz gerekmektedir. Domain de stresli ünlüler, özel karakterler ve boşluk kullanılmamaktadır. Bu kısıtlamalara uymadığınız taktirde kaydınızı kabul edilmeyecektir. 1 ya da 2 yıl süre içinde alan adını kendi adınıza tescil ettirme imkanından faydalanabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Ürdün" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Ürdün" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .jo domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.