🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.JP Domain Uzantısı

Japonya Asya’nın en kalabalık 6. Ülkesidir. Bu ülkede bir şirketiniz varsa birçok rakip arasında yükselebilmek için mutlaka bir web sitesi sahibi olmanız gertekmektedir. Japonya’da en çok tercih edilen uluslararası uzantılar arasında yer alan .jp uzantılı domainler sizlerin müşterilerinize daha çabuk ulaşabilmenize yardımcı olmaktadır. Bu nedenle .jp uzantılı web siteler sizlerin Japonya’daki şirketiniz adına popüleritenizi arttıracak bir web sitesi uzantısı tercihi olacaktır. .jp uzantılı bir domain aldıktan sonra yaklaşık 1 ya da 2 yıllık kullanımlarınız ardından domain adınızı kendi adınıza tescil ettirme imkanından faydalanabilirsiniz. Hedef kitlelerinize ulaşarak kolay kazanç sağlamak için müşterilerinizin sitenizi daha kolay ziyaret edebilmesini sağlayabilmek adına domain satın alma talebinizi gerçekleştirmek için bir an önce harekete geçebilirsiniz. Bunun için rakamlardan ve harflerden oluşan bir domain adı seçiminde bulunabilirsiniz. Bir rakam ile başlayıp bitebilme özelliği de bulunabilen domain adınız tire ile başlayıp bitme özelliğine sahip değildir. Stresli ünlüleri kullanmak, özel karakterlerden ve boşluklardan yararlanmak gibi tercihlerde bulunmadığınız taktirde domain satın alma talebinizin gerçekleştirilme aşamasında herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız.

Domain Detayları

Açıklama : "Japonya" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Japonya" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 2 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .jp domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.