🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

KE Domain Uzantısı

Kenya’da adınızı duyuracak bir web sitesine mi ihtiyacınız var? İşlerinizin yolunda gitmediğini düşünüyorsanız ve şirket olarak Kenya’da popülerliğini koruyan bir şirket olmak istiyorsanız .ke uzantılı domain satın alma talebinde bulunarak bu hayalinizi gerçekleştirmek amacı ile en doğru kararı verebilirsiniz. Profesyonel bir şirket olduğunuzu bu uzantıda bir domain satın alma işlemi ile kısa zamanda gerçekleştirebilirsiniz. Kendi ülkenizde müşterilerinizin size olan bağlılığını kanıtlama adına alacağınız bu uzantılı web site adınızı alfabedeki harfler, sayılar ya da tire işaretinden yararlanarak oluşturacağınız kombinasyonlarla seçmeniz durumunda gerçekleşebilmektedir. Domain adınız bir rakam ile başlayan adres bir rakam ile devam edebilir ve üst üste tire kullanımlarında bulunmamanız dikkat etmeniz gereken en önemli hususlar arasında yer almaktadır. Ülke kodu taşıyan bu domain adını 1 ile 10 yıl arası kullanımlarınız ardından kendi adınıza teyit ettirebilirsiniz. Önemli olan kurallara uyum sağlayarak geçerli bir domain adı belirlemesinde bulunup kaydınızı yaptırmaktan geçmektedir. Kenya’da adınızı duyurabileceğiniz bir domain almak için hala neden bekliyorsunuz?

Domain Detayları

Açıklama : "Kenya" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Kenya" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .ke domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.