.KG Domain Uzantısı

Kırgızistan Asya’nın en kalabalık ülkeleri arasında yer almaktadır. Bu ülkede müşteri çekiciliğinizi kanıtlamak adına domain tercihinde bulunmak istiyorsanız .kg uzantılı alan adı tercihlerinde bulunabilirsiniz. Böylelikle daha etkili bir müşteri kitlesi ve kendinizi daha iyi kanıtlayabilecek bir iş sahası kurmuş olursunuz. Yerli ya da uluslararası şirketler konumunda bulunan her şirket aldığı bu uzantılı domain isimleri ile kendini kanıtlayabilmektedir. Bu uzantıda bir domain adı ile web sitesi kullanmak istiyorsanız kayıt yaptırmak için birey ya da tüzel kişilere başvuruda bulunarak hızlı bir şekilde bu arzunuza kavuşabilirsiniz. Web siteniz için domain satın alma işleminizin ardından gelirinizdeki artışı görünce iyi ki bu uzantıyı tercih etmişim diyeceğinizden emin olabilirsiniz. Bir rakam ile başlayan domain adınız aynı zamanda yine bir rakam ile bitebilir. Domain adını tire ile başlatamayacağınız gibi tire ile bitiremezsiniz. Özel karakterden oluşan ünlüler ve boşluk içermemesi gereken alan adınızı kriterlere en uygun şekilde belirleyerek kayıt altına aldırabilirsiniz. 1 ya da 10 yıla kadar kullanımlarınızın ardından domain adını kendi adınıza tescil ettirebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Kırgızistan" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Kırgızistan" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .kg domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.