🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.KH Domain Uzantısı

Uluslararası alan adı uzatmaları arasında bulunan .kh Kamboçya’da en popüler uzantı olarak sık tercih edilmektedir. Özellikle kendinizi temsil eden bir şirketiniz varsa bu uzantıya sahip olan bir web sitesi ile bölge civarındaki bağlantılarınızın popüleritesini ve çekiciliğini arttırabilirsiniz. Ulusal dili Khmer olan Kamboçya’nın web sitelerinde sıklıkla Çince, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Almanca ve İngilizce’den sıklıkla yararlanılabilmektedir. A. Kh uzantılı web sitesi tercihi ülkede kullanılan diller düşünüldüğü zaman sizin hedef kitle ile daha çabuk iletişim kurabileceğiniz gerçeğini ortaya koymaktadır. Kamboçya’da ülke kodundan yararlanarak alınacak bir web sitenin ziyaret edilme sıklığı da yadsınamayacak bir gerçektir. Harfler, sayılar ya da tire kullanımları ile alacağınız domain adının geçerliliği bulunmaktadır. Rakam ile başlayan domain adı aynı zamanda rakam ile bitmeli ve 1yıldan 10 yıla kadar kullanım gerçekleştirmeniz durumunda alan adını kendi adınıza tescil ettirebilirsiniz. Etkili bir alan adı seçiminiz olacak olan .kh uzantısı sayesinde aynı zamanda müşterileriniz ile bağlılığınız devamlılığını koruyacaktır.

Domain Detayları

Açıklama : "Kamboçya" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Kamboçya" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .kh domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.