🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.KI Domain Uzantısı

Kiribati için uluslararası alan uzantıları arasında en çok tercih edilen uzantı .ki olarak bilinmektedir. Kiribati Okyanusya’nın 12. En kalabalık ülkesidir. Kiribati ve çevresinde sık tercih edilen bu uzantıyı Kiribati de bulunan bir çok web sitesinde görebilirsiniz.1995 yılından beri aktifliğini koruyan alan adı uzantısı .ki kullanımında bulunmak için kişiler ya da tüzel kişilere başvuruda bulunabilirsiniz. Yalnız domain satın almak ve kullanımında bulunmak için birtakım kurallara dikkat etmeniz gerekmektedir. Kiribati’de en çok İngilizce konuşulduğu için web sitesinde de İngilizce dil kullanımının sıklığı ile karşılaşmak olası bir durumdur. Şirketinizi en üst noktalara taşıma arzusu içinde iseniz domain adı kullanımında herkes gibi siz de bu uzantıdan yararlanabilirsiniz. Web site adı seçiminde İngilizce harfler, sayılar ve tireden oluşan bir alan adı seçiminde bulunabilirsiniz. Web sitesi adı mutlaka bir harf ya da sayı ile başlayıp yine aynı şekilde bir harf ya da sayı ile sonlandırılmalıdır. Seçtiğiniz alan adını 1 ya da 5 yıl içinde kendi adınıza tescil ettirebileceğiniz gerçeğini de asla unutmamalısınız.

Domain Detayları

Açıklama : "Kiribati" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Kiribati" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .ki domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.