🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.KW Domain Uzantısı

Kuveyt’in web alanının uzantısı olan .kw ülke uzantılarından biridir. İnternet kodu 3582054 olan Kuveyt’in resmi alan uzantısı olan .kw uzantısı ile ile hem resmi siteler, hem de kişisel web alanlarına yönelik web adresleri satın alabilirsiniz. Kuveyt’te yaşıyorsanız ve ülkeye yönelik bir web hizmeti vermek istiyorsanız o zaman .kw uzantısı ile ihtiyaç duyduğunuz alanda web adresi satın alabilirsiniz. Ayrıca bu uzantılı bir adres alarak aynı zamanda bir başka siteye yönlendirme yapmanız da mümkündür. Değişik uzantılı adresler alarak aynı zamanda hedef kitlenizi de ona uygun şekilde değiştirebilir ve daha yaygın, geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz. Asya’nın en kalabalık 42. Ülkesi olan Kuveyt’te pek çok iş kolu bulunduğu gibi, aynı zamanda çok sayıda Türk vatandaş da yaşamlarını sürdürmektedir. Kişisel bir blog sayfası ya da kişisel bir web sitesi kurmak için .kw uzantısından yararlanabilirsiniz. Ülkede bu uzantı ile hem firmaların, hem de kişilerin şahsi web sitesi ya da sayfa adresi almalarına müsaade edilmektedir. Uluslararası içerikli bir işe sahipseniz .kw uzantısı sizin için büyük avantajlar sağlayacaktır.

Domain Detayları

Açıklama : "Kuveyt" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Kuveyt" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .kw domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.