🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.KY Domain Uzantısı

Cayman Adaları’na ait uluslararası bir uzantı olan .ky ile hem kurumsal firmalar hem de bireysel sayfalar ay da web siteleri ismi satın alabilirsiniz. Kuzey Amerika’da bulunan ve aynı zamanda en kalabalık 31. Ülke olarak kayda geçen Cayman Adaları oldukça popüler bir ülke. Her bireye ve tüzel kişiliğe .ky uzantısı alma hakkı veren ülkede domainin uzantısının geçerlilik süresi 1 ile 2 yıl arasında değişmektedir. Cayman Adaları’nda yaşıyorsanız ve global bir web sitesi tasarlamak amacında iseniz .ky uzantısı sizin için uygun olacaktır. Blog sayfası, kişisel web sitesi ya da uğraştığınız işe yönelik bir web adresi ihtiyacınız varsa .ky uzantısı ile adres satın alabilirsiniz. Satın aldığınız web sitesini dilerseniz bri başka web sitesine de yönlendirebilir ve böylece çok daha fazla kişiye ulaşmış olursunuz. Aynı zamanda uluslararası geçerliliği olan bir uzantı sahibi olmak da hedef kitlenizin dünya çapında bir genişliğe sahip olacağını da bilmelisiniz. Hem profesyonel bir şirket adresi satın alabilir, hem de kişisel web sitenizin dünyada pek çok kişi tarafından ziyaret edilmesini sağlayabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Cayman Adaları" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Cayman Adaları" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .ky domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.