.KZ Domain Uzantısı

Kazakistan’ın resmi site uzantısı olan .kz sayesinde kendinize şahsi bir web sitesi adresi alabilirsiniz. Aynı uzantı ile blog açabilir, şirketiniz varsa yaptığınız işleri ve kurumsal kimliğinizi tanıtan bir web sitesi uzantısı da satın alabilirsiniz. Özellikle Asya’nın en kalabalık 26. Ülkesi olduğundan bu ülkede iş yapıyorsanız özellikle Asya kıtasında pek çok kişiye ulaşabileceğiniz gibi, uzantı aynı zamanda uluslararası bir niteliğe sahip olduğundan hedef kitlenizin sayısı da oldukça kabarık olacaktır. .kz uzantısı ile bireysel ve tüzel kişilerin web sitesi ya da sayfa ismi almalarına müsaade eden Kazakistan bu uzantıya sahip olan adresin 10 yılda bir yenilenmesini istiyor. Alacağınız uzantı sayesinde web sitenizi bir başka siteye yönlendirebilir, aynı zamanda da profesyonel bir vizyona sahip olabilirsiniz. Ülke kodlarının üst düzey kodlar olması da sizin için oldukça etkili bir müşteri ya da ziyaretçi potansiyeline neden olacaktır. Alacağınız .kz uzantısı sayesinde hem ülke içinde yerel bir kitleye, hem de uluslararası platformlarda çok sayıda kişiye ulaşma şansınız bulunmaktadır.

Domain Detayları

Açıklama : "Kazakistan" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Kazakistan" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .kz domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.