🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.LA Domain Uzantısı

Laos ülkesinin resmi internet uzantısı olarak .la kullanılmaktadır. Yaklaşık olarak 6ç5 milyonluk bir nüfusa sahip olan Laos aynı zamanda Asya kıtasındaki en kalabalık 33. ülkedir. Laos ve çevresindeki pek çok ülkede oldukça popüler bir uzantı olan .la ile siz de kendinize resmi bir web sitesi alabilir, kişisel bir blog açabilirsiniz. Popülerliğinden yararlanabileceğiniz uzantı sayesinde siz de satın alacağınız uzantı sayesinde hedef kitlenizi oldukça yüksek sayılara ulaştırabilir ve aynı zamanda hem yerel hem de uluslararası bir web adresine sahip olabilirsiniz. Farklı uzantılı adresler almak son yıllarda kişilerin ve aynı zamanda şirketlerin büyüme ve farklı pazarlara, farklı kitlelere ulaşmak için uyguladığı stratejilerden biridir. Bu nedenle siz de .la uzantısını isterseniz şirketiniz için tüzel, isterseniz de kendiniz için şahsi bir adreste kullanmak üzere tescil ettirebilirsiniz. Alacağınız .la uzantısının bir defada 1 ile 2 yıl arasında tescil edilebildiğini de aklınızda tutmanızda yarar vardır. .la uzantısı ile hem bir web sitesi satın alabilir hem de bir web adresine sahip olabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Laos" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Laos" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 10 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .la domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer süresi: 5-10 ay Transfer sonunda domain 1 sene uzayacaktır.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.