🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.LB Domain Uzantısı

1993 senesinden beri Lübnan’ın resmi web uzantısı olarak kullanılan .lb bir defada 10 yıllığına satın alınabilen bir uzantıdır. Lübnan hükümeti bu uzantının kullanımını hem şirketlere, hem de bireylere vermektedir. Satın alacağınız .lb uzantısı sayesinde Asya kıtasının en kalabalık 41. ülkesi olan Lübnan’da tüm halkın ziyaret edebileceği bir web sitesi ya da kişisel bir blog oluşturabilirsiniz. Ülkemiz ile ciddi iş bağlantıları olması nedeni ile aynı zamanda bölge ülkelerinden de ciddi bir ziyaretçi akınına uğrayabilecek olan siteniz sayesinde hem bölge ülkelerinin, hem de uzantının uluslararası olması nedeni ile hem de global bir kitleye ulaşabilir, hem şahsi sitenizi, hem de şirketinizi daha geniş alanlarda tanıtma fırsatı yakalayabilirsiniz yabancı uzantılı bir adrese sahip olmanın avantajlarından biri de rakiplerinize karşı daha üstün bir konuma geçebilecek olmanızdır. Giderek globalleşen bir dünyada yaşadığımız için uluslararası kodları olan web sitelerinin tüm dünya halkları tarafından çok daha sık ziyaret edildiğini de akılda tutmakta fayda vardır. Alacağınız .lb uzantılı web adresinizi isterseniz sahip olduğunuz başka bir internet adresine de yönlendirebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Lübnan" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Lübnan" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .lb domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.