🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.LC Domain Uzantısı

Kuzey Amerika’da bulunan Saint Lucia ülkesine ait olan .lc uzantısı 1991 yılından itibaren kullanılmaktadır. İnternet kodu 166526 olan Saint Lucia aynı zamanda Kuzey Amerika’nın da en kalabalık 23. Ülkesi durumundadır. Bulunduğu coğrafi konumda son derece popüler olan ülkenin uzantısı ile biten bir web sitesi adresi satın almak istiyorsanız uzantısı .lc olacaktır. Alacağınız uzantının ömrü 2 yıl olduğundan yenilemeniz gerekecektir. Şahsi bir blog sayfası ya da şirketinizi tanıtmak için bir web sitesi kurmayı planlıyorsanız uluslararası bir kod olan .lc sayesinde hem kendinizi, hem de yaptığınız işi çok geniş kitlelere ulaştırma şansı da yakalayabilirsiniz. Özellikle Kuzey Amerika’ya yönelik bir iş tasarlıyorsanız ya da ürünlerinizin bu bölgede de tanıtımını yapmak istiyorsanız yabancı uzantılı bir site adresine sahip olmanız rakipleriniz karşısında büyük bir avantaj elde etmenize de neden olacaktır. Profesyonel bir site sahibi olarak hedef kitlenizi de aynı profesyonellikte geniş tutmanız hem ziyaretçi sayısının yüksek olmasına, hem de ulaştırmak istediğiniz ürün ve hizmetlerin çok daha kısa sürede geniş kitlelere ulaşmasını sağlaması bakımından önemli olacaktır.

Domain Detayları

Açıklama : "Saint Lucia" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Saint Lucia" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .lc domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.