🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.LI Domain Uzantısı

Web sayfası almak ya da web sitesi açmak istiyorsanız uluslararası bir uzantıya sahip olabilirsiniz. Biraz pahalı olsa da çok büyük avantaları olan uzantılar sayesinde şirket sahibi iseniz yaptığınız işle ilgili pek çok rakibinize karşı büyük fark elde edebilirsiniz. Bu tip uzantılardan biri de .li uzantısıdır. Liechtenstein’in uluslararası domain uzantısı olan .li sayesinde, Avrupa’nın en kalabalık 50 ülkesi arasında bulunan Liechttenstein’de büyük kitlelere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda uluslararası bir kod olması nedeni ile tüm dünyada da pek çok kişiye ulaşma şansınız bulunmaktadır. İsterseniz kişisel blog blog açın, isterseniz web sayfası edinin .li uzantısını rahatlıkla kullanabilirsiniz. 1993 yılından beri kullanılan bu uzantı sayesinde kişisel bloğunuz ya da şirket adresiniz milyonlarca kişi tarafından takip edilebilir ve ürünlerinizi ya da kendinizi pek çok kişiye kolaylıkla tanıtma fırsatı bulabilirsiniz. Hem tüzel kişilere hem de şahsi web sitesi açmak isteyenlere verilen uzantı son derece popülerdir. 1 ila 2 yıllığına verilen uzantı sayesinde internet sitenizi isterseniz bir başka siteye de yönlendirme şansını elde edebilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Liechtenstein" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Liechtenstein" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 3 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Evet Aktivasyon süresi :
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Evet Aktivasyon süresi :
Fiyatlandırma : Yeni .li domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer edilebilir.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.