🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.LK Domain Uzantısı

Sri Lanka’nın uluslararası web adresi uzantısı olan .lk sayesinde hem farklı bir adres almış olabilir, hem de uluslararası geçerliliğe sahip olan uzantının avantajlarını yaşayabilirsiniz. Asya’da bulunan n kalabalık 25. Ülke olarak gösterilen Sri Lanka’nın .lk uzantısı sayesinde tüm ülkede ve aynı zamanda tüm Asya kıtasında ziyaret edilen popüler bir web adresine sahip olabilirsiniz. Pek çok eb adresi için kullanabileceğiniz .lk uzantısı ile kişisel blog sayfası adresi alabilir, yahut web sayfası için kullanabilirsiniz. İş sahibi iseniz ve Sri Lanka’da ya da başka bir yerde yaşıyorsanız da alacağınız .lk uzantısı sayesinde firmanızın uluslararası bir platformda tanınabilir hale gelmesini sağlayabilir ve yaptığınız iş konusunda rakiplerinize fark atabilirsiniz. 1990 yılından beri kullanılmak yolan .lk uzantısı ile alacağınız adresi isterseniz farklı bir web sitesine de yönlendirebilir ve hedef kitlenizi tüm dünya çapında geniş tutabilirsiniz. Sri Lanka ülkesi, .lk uzantısını kullanabilmek için yalnızca tüzel kişilere izin vermektedir. Uzantının kullanılabileceği süre ise 1 yıldan 10 yıla kadar değişmektedir.

Domain Detayları

Açıklama : "Sri Lanka" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Sri Lanka" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .lk domain - 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.