🖐 CHROME EKLENTİSİ 🖐

.LR Domain Uzantısı

Liberya ülkesine ait olan ve uluslararası web uzantısı olarak kabul edilen .lr uzantısı ülke yönetimi tarafından yalnızca şirketlere verilmektedir. Uzantıyı şirket sahipleri kendi işleri için açacakları web sitelerine alabilirler ve süresi ise her 1 uzantı için 10 yıldır. Diğer uzantılara göre daha yüksek fiyatlara alınan uluslararası uzantılar sayesinde şirketleriniz için dünyanın pek çok ülkesinde büyük kitlelere ulaşabilir ve hem yaptığınız işi, hem ürünlerinizi ve hizmetlerinizi çok etkin şekilde pek çok kişiye ulaştırabilirsiniz. 1997 yılından beri aktif olarak kullanılan .lr uzantısı sayesinde, Afrika kıtasında bulunan ve kıtanın en kalabalık 38. Ülkesi olarak bilinen Liberya’da büyük kitlelere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz alacağınız web sitesi adresinizi başka bir adrese yönlendirme şansınız da bulunmaktadır. İşinizle ilgili profesyonel bir izlenim yaratacak olan .lr uzantısı, sizi rakipleriniz karşısında daha uluslararası bir platforma taşıyacağından büyük avantajları da beraberinde getirecektir. Hedef kitlenizi hem Afrika kıtasındaki kişileri hem de Türkiye’deki kişileri dahil ederek daha geniş tutabilme imkanınız da bulunduğu gibi, diğer yerel kodlara oranla uluslararası bir kod kullanmanın etkisini de yaşayabilirsiniz.

Domain Detayları

Açıklama : "Liberia" için üst seviye domain uzantısı.
Kullanım Alanı : "Liberia" ülkesinde etkinlik gösteren veya bu ülkeyle iş yapmakta olan firmaların kullanımı için düşünülmüştür.
Adres Uzunluğu : Minimum 2 Maksimum 63 karakter Alfanumerik karakterler ve "-".Türkçe karakter kullanılamaz.Alan adı sadece alfanumerik karakterlerle başlayabilir.
Kayıt Süresi : Minimum 1 Yıl - Maksimum 1 Yıl
Registrar :
Yeni Kayıt : Eş zamanlı kayıt : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Güncelleme : Eş zamanlı güncelleme : Hayır Aktivasyon süresi : 1 Gün
Fiyatlandırma : Yeni .lr domain kaydı- 1 Yıl - $
Transfer : Transfer Edilemez.
Yazar

2007 yılından bugüne kadar sizlere Domain ve Hosting sektörü hakkında en güncel bilgileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Merak ettiğiniz soruları bizlere Soru Cevap kısmından sorabilirsiniz.